Cyber Tech Lighting HL150UFO/CCT 150W/120W/100W LED UFO High Bay Adjustable 3CCT
Cyber Tech Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HL150UFO/CCT
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
150W / 120W / 100W
Beam Angle:
90
Wattage:
150W / 120W / 100W
Beam Angle:
90
Adding to cart… The item has been added
Cyber Tech Lighting HL150UFO/CCT 150W/120W/100W LED UFO High Bay Adjustable 3CCT. HL150UFO/CCT | Cyber Tech Lighting