ASD Lighting ASD-UBN-18WH-2P LED Under Cabinet Bullnose 18" 10W 120V Dimmable CCT Selectable 2700/3000/3500/4000/5000K Hardwired, On/Off Switch, White UL 2pack
SKU:
ASD-UBN-18WH-2P
Weight:
2.90 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
674lm/737lm/791lm/807lm/777lm
Color Temperature:
CCT Selectable
CRI:
90
Voltage:
120V
Wattage:
10W
Beam Angle:
110
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
674lm/737lm/791lm/807lm/777lm
Color Temperature:
CCT Selectable
CRI:
90
Voltage:
120V
Wattage:
10W
Beam Angle:
110
Adding to cart… The item has been added
LED Under Cabinet Bullnose 18" 10W 120V Dimmable CCT Selectable 2700/3000/3500/4000/5000K Hardwired, On/Off Switch, White UL 2pack. ASD-UBN-18WH-2P | ASD Lighting