ARCMAX 2X2 TROFFER WATTAGE SELECTABLE 13W, 20W, 26W AND COLOR SELECTABLE 3500K, 4000K, 5000K - CONTROLS READY | MLVT22D13WCSCR | 110767 | Maxlite