ALED150 Type II 8 Pole Arm Cool LED + 120V Pcs White, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, ALED2T150W/PCS | RAB
SKU:
ALED2T150W/PCS
Weight:
32.00 LBS
Wattage:
150W
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Wattage:
150W
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT