ADJUSTABLE CUTT-OFF WALL PACK | LWAX-LG-50-120W-MCTP-P-WH | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LWAX-LG-50-120W-MCTP-P-WH
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
1,125.98 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
CRI:
70
Wattage:
50W / 80W / 120W
Dimmable:
Yes
CRI:
70
Wattage:
50W / 80W / 120W