A17-3T480/3PRS
SKU:
A17-3T480/3PRS
Weight:
24.20 LBS
Wattage:
480W / 400W / 320W
Efficacy:
146-175.9 lm/W
CRI:
82
Type:
Constant
V120:
3.90A/3.22A/2.57A
V208:
2.24A/1.87A/1.50A
V240:
2.03A/1.69A/1.35A
V277:
1.71A/1.51A/1.21A
Wattage:
308.8-488.5W
480W / 400W / 320W
Efficacy:
146-175.9 lm/W
CRI:
82
Type:
Constant
V120:
3.90A/3.22A/2.57A
V208:
2.24A/1.87A/1.50A
V240:
2.03A/1.69A/1.35A
V277:
1.71A/1.51A/1.21A