4FT FIBERGLASS VAPORT TIGHT SE | LVTF-4FT-30-60W-MCTP | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LVTF-4FT-30-60W-MCTP
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Wattage:
30W / 45W / 60W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Wattage:
30W / 45W / 60W