3000K Glass Direct Fit Pll 23W-2600Lm3000K Non-Dim 80CRI, LED23W/PLL/830-G7DR | EiKO
SKU:
LED23W/PLL/830-G7DR
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.44 LBS
Technology:
LED
Color Temperature:
3000K
Technology:
LED
Color Temperature:
3000K
Call for price
CALL 888-3-2-LIGHT
3000K GLASS DIRECT FIT PLL 23W-2600LM3000K NON-DIM 80CRI
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: LED23W/PLL/830-G7DR
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293604613
  • Dimensions: height 28 mm, width 50 mm, length 582 mm