26in SQUARE BOLLARD LONG LENS | BOL-602-26-S-MCTP-BK | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BOL-602-26-S-MCTP-BK
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Voltage:
55lm/W
Wattage:
10W / 18W / 25W
Voltage:
55lm/W
Wattage:
10W / 18W / 25W
Adding to cart… The item has been added
Westgate BOL-602-26-S-MCTP-BK BOL-602-26-S-MCTP-BK Product Description Westgate BOL-602-26-S-MCTP-BK Square Bollard Long Lens, Power And CCT Adjustable 10W/18W/25W , 55lm/W , 35K/40K/50K Black Finish Specifications: SKU : BOL-602-26-S-MCTP-BK UPC: 840378309981 Watt: 10W/18W/25W Lumens: 55lm/W Color Temperature: 35K/40K/50K About Westgate: Westgate's full line of LED Outdoor lighting products is designed using high performance 5th generation COB technology and carries an industry first. Shop for Westgate Lighting LED products, we offer a wide range of indoor, outdoor light bulbs and fixtures. BOL-602-26-S-MCTP-BK | Westgate