240V 1000W T-3 R7S Base Double Ended, Q1000T3/CL/240V | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
Q1000T3/CL/240V
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.06 LBS
Wattage:
1000W
Bulb Shape:
T3
Wattage:
1000W
Bulb Shape:
T3
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
**2BD** 240V 1000W T-3 R7s Base Double Ended
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: Q1000T3/CL/240V
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293151841
  • Dimensions: height 22 mm, width 22 mm, length 265 mm