20W Up and Down Wall Sconce (Indoor/Outdoor) 1400 Lumens, 120V, 3000K | 7070 | LED-FXDWS20/830/WH | NaturaLED
SKU:
LED-FXDWS20/830/WH
UPC:
8.44E+11
Weight:
16.53 LBS
Minimum Purchase:
5 units
Wattage:
20W
Voltage:
120V
Lumens:
1400
Color Temperature:
3000K
Color:
White
Size/Length:
3.15 x 11.7"
Wattage:
20W
Voltage:
120V
Lumens:
1400
Color Temperature:
3000K
Color:
White
Size/Length:
3.15 x 11.7"