15W 6 Inch Frosted U-Bend LED 80 CRI 4100K, LED15WT8F/U6/840-G7D | EiKO
SKU:
LED15WT8F/U6/840-G7D
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.92 LBS
Technology:
LED
Technology:
LED
Call for price
CALL 888-3-2-LIGHT
15W 6 inch Frosted U-BEND LED 80 CRI 4100K
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: LED15WT8F/U6/840-G7D
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293097903
  • Dimensions: height 32 mm, width 185 mm, length 580 mm