12w LED Ceiling Slim Flush Mount, 60W Inc. Equal, 845 lumens, 120v, 70 lm/w, Energy Star, 5yr Warranty, ML2L11SLWH1230 | Maxlite
Maxlite
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ML2L11SLWH1230
UPC:
7.68E+11
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
2.62 LBS
Minimum Purchase:
11 units
Voltage:
120V
Voltage:
120V
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
  • Description: SLIM FLUSH MOUNT 11" 12W 3000K WHITE
  • Dimensions:
  • Watt: 12
  • Equi. Wattage: 60W Inc.