12in SWIVEL UNDER CABINET LIGH | UCR-12-WHT | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UCR-12-WHT
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V/
CRI:
90
IP Rating:
IP20
Wattage:
5W
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120V/
CRI:
90
IP Rating:
IP20
Wattage:
5W