Westgate Lighting LLHB4-410W-50K-D G4 Dimmable Linear Highbay 120LM/W, 410W, 5000K 120-277V, Frosted Pc Lens
SKU:
T8-EZ6-GS-2FT-10W-30K-F
Weight:
0.00 LBS
Wattage:
410W
Lumens:
53300
Color Temperature:
5000K
Voltage:
120-277V
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
IP Rating:
IP20
THD%:
Frosted
Wattage:
410W
Lumens:
53300
Color Temperature:
5000K
Voltage:
120-277V
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
IP Rating:
IP20
THD%:
Frosted
Adding to cart… The item has been added
NO PARTIAL PACKSINNER BOX QTY: 12PCS MASTER CARTON QTY: 36PCS
:: Voltage: 120V~277V AC
:: Power Factor: 0.9 THD: <20%