Westgate CAX-40-75W-MCTP-SR Canopy Garage Light, Angled Beam, Selectable 40/60/75W 30/40/50K 0-10V
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CAX-40-75W-MCTP-SR
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP65
Wattage:
40W / 60W / 75W
Dimmable:
Yes
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP65
Wattage:
40W / 60W / 75W