VANLED75NW
SKU:
VANLED75NW
Weight:
12.20 LBS
Voltage:
277V
Color Temperature:
4000K
Color:
White
Wattage:
75W
Lumens:
10588
Efficacy:
148.8
CRI:
83
Constant Current
V120:
0.63A
V208:
0.36A
V240:
0.32A
V277:
0.27A
Wattage:
71.1W
Voltage:
277V
Color Temperature:
4000K
Color:
White
75W
CRI:
83
Constant Current
V120:
0.63A
V208:
0.36A
V240:
0.32A
V277:
0.27A
71.1W