Vandalproof 9 X 9 Ceiling 70W Mh Qt + 120V Pcs Bronze, VAN3HH70QT/PCS | RAB
SKU:
VAN3HH70QT/PCS
UPC:
Weight:
11.58 LBS
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
sub-tech:
MH
Color:
Bronze
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: VAN3HH70QT/PCS
  • UPC: 19813154978
  • Watts: 70
  • CCT:
  • Lumens: 0
  • CRI (Color Accuracy): 0
  • L70 Lifespan:
  • Weight: 11.58
  • Type: 0
  • UL Listing: Suitable for wet locations. Covered Ceiling Mount Only. Fixtures can be wired with 90°C supply wiring if supply wires are routed 3" away from ballast.