Roadway Type III 105W Cool LED Rw Adpt 120V-277V Pct Rd Gray, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, RWLED3T105RG/PCT | RAB
SKU:
RWLED3T105RG/PCT
UPC:
Weight:
32.50 LBS
Voltage:
277V
5000K
Color:
Grey
Voltage:
277V
5000K
Color:
Grey
CALL 888-3-2-LIGHT