Nora Lighting NYLM-5ST30XBBLE4/36 5 in. iLENE 36 in. Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm - 40W - 3000K - Black - 120V Triac & ELV & 0-10V & 277V 0-10V Dimming
Nora Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
NYLM-5ST30XBBLE4/36
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
Spec Sheet
Sales Sheet
Instruction Sheet:
Instruction Sheet
Lumens:
2000
Wattage:
40W
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Sales Sheet
Lumens:
2000
Wattage:
40W
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Adding to cart… The item has been added
Aperture Size5"