Keystone, Essential Series PAR38 Bulb, 15 Watt, E26 Base, CCT-Adjustable, Phase-Dimming, 120W Equivalent | KT-LED15PAR38-F-8CSF | Keystone Technologies
SKU:
KT-LED15PAR38-F-8CSF
View PDF
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Voltage:
120V
Wattage:
15W
Beam Angle:
40¡
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Voltage:
120V
Wattage:
15W
Beam Angle:
40¡
Adding to cart… The item has been added
PAR38 Flood | 120W Equivalent | 15W LED | Color Select 27/30/35/40/50K | 80 CRI | 40° Beam Angle | E26 Medium Base. KT-LED15PAR38-F-8CSF | Keystone Technologies