| FEATURES |
|---|
| NOTES |
|---|
| Item Number | LC9R-FS-P |
|---|---|
| Brand | Task Lighting |
| Accessories | Four 8 x 1-1/2" Phillips Screws (included) |
| Height | 2-1/4" |
| Overall Length | 3-3/8" |
| Width | 3-3/8" |
| Attachment Type | Screws |
| Installation | Surface |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Warranty |
Ceiling Lights
Decorative Indoor Lighting
High Bay & Low Bay Lighting
Linear & Strip Lighting
Panel & Troffer Lighting
Specialty Indoor Lighting
Wall Packs & Building Lighting
Flood & Spot Lighting
Area & Parking Lot Lighting
Landscape & Path Lighting
Decorative Outdoor Lighting
Specialty Outdoor Lighting
LED Light Bulbs
Fluorescent & CFL
Incandescent & Halogen
Electrical Components
Controls & Sensors
Tools & Safety
Transformers
Mounting & Hardware
| FEATURES |
|---|
| NOTES |
|---|
| Item Number | LC9R-FS-P |
|---|---|
| Brand | Task Lighting |
| Accessories | Four 8 x 1-1/2" Phillips Screws (included) |
| Height | 2-1/4" |
| Overall Length | 3-3/8" |
| Width | 3-3/8" |
| Attachment Type | Screws |
| Installation | Surface |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Warranty |
Hardware Resources
© Lightingandsupplies.com | Sitemap