Halco Lighting Technologies SAL-240-T4-40-H-7PR 100176 SekTor Area Light 240W Type 4 4000K 347 480 VAC 7 Pin Receptacle With Photocell
SKU:
SAL-240-T4-40-H-7PR
Voltage:
480V
Wattage:
240W
Voltage:
480V
Wattage:
240W
Adding to cart… The item has been added