Halco Lighting Technologies Q150T3C/S 107188 130V 150W T3 Cl R7S Prism 78MM
Halco Lighting Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
Q150T3C/S
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
99
Voltage:
130V
Wattage:
150W
Bulb Shape:
T3
Base Type:
R7s Recessed Single Contact
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
99
Voltage:
130V
Wattage:
150W
Bulb Shape:
T3
Base Type:
R7s Recessed Single Contact
Adding to cart… The item has been added