Green Creative 7.5MR16DIM/930SP10/R MR16 GU5.3 7.5W JA8 / T20 High CRI 95 12V Dimmable
Green Creative
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
7.5MR16DIM/930SP10/R
UPC:
7.90492E+11
Weight:
0.00 LBS
Color Temperature:
3000k
Wattage:
42W
Lumens:
540
Color Temperature:
3000k
Wattage:
42W
Lumens:
540
Call for price
Green Creative 7.5MR16DIM/930SP10/R MR16 GU5.3 7.5W JA8 / T20 High CRI 95 12V Dimmable. Product #: 35768