GM Lighting LTR-E-24V-1.5W-40K-16 LTR-E Econo Series 12V / 24V 1.5W Tape
GM Lighting
- SKU:
- GML-LTR-E-24V-1.5W-40K-16
- Weight:
- 0.00 LBS