Falkor ETH-TTRK-22-30W 9 SERIES - LED Tunable Troffer Retrofit Kit, 2x2, Select (20W, 25W, 30W), Select (3500K, 4000K, 5000K), White, Frosted PC Lens*
Falkor
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ETH-TTRK-22-30W
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
20W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3500K
Lumens:
2600
Wattage:
20W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3500K
Lumens:
2600
Adding to cart… The item has been added
Falkor MCP05 60W DIM MCP05 SERIES - LED Canopy Light, 60W (0-10V), Dark Bronze or White, Prismatic PC Lens* 5yr/50K Warranty