EZ Flood 78W Cool LED 4Hx4V 120V Pc Trunnion 3 X 26W Wh, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, EZLED78TB44W/PC | RAB
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
EZLED78TB44W/PC
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
27.50 LBS
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Mounts:
Trunnion
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Mounts:
Trunnion
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
  • SKU: EZLED78TB44W/PC
  • UPC: 19813042640
  • Watts: 78
  • CCT: 5000K (Cool)
  • Lumens: 6525
  • CRI (Color Accuracy): 68
  • L70 Lifespan: 100000
  • Weight: 27.5
  • Type: 4H x 4V