Diode LED DI-MLV-12V100W-277 Magnetic Low Voltage (MLV) Dimmable Driver 12V, 100W - 277V Input
Diode LED
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DI-MLV-12V100W-277
UPC:
8.48333E+11
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Voltage:
12V
Voltage:
12V
Adding to cart… The item has been added