SKU:
ASD-LSWP01-A26AC-PC-4EM
Weight:
3.10 LBS
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K, 4000K, and 5000K
Voltage:
120-277V
Wattage:
13W / 18W / 26W
Bulb Shape:
Black finish for a sleek and modern look
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K, 4000K, and 5000K
Voltage:
120-277V
Wattage:
13W / 18W / 26W