ASD Lighting ASD-LDS-4D10AC-WH-12PACK LED Disk Light 4inch 10W 120V Triac 2700/3000/3500/4000/5000K White UL Energy Star 12 pack
SKU:
ASD-LDS-4D10AC-WH-12PACK
Weight:
6.40 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
650lm/674lm/685lm/660lm/656lm
CRI:
90
Voltage:
120V
Wattage:
10W
Beam Angle:
105
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
650lm/674lm/685lm/660lm/656lm
CRI:
90
Voltage:
120V
Wattage:
10W
Beam Angle:
105
Adding to cart… The item has been added
LED Disk Light 4inch 10W 120V Triac 2700/3000/3500/4000/5000K White UL Energy Star 12 pack. ASD-LDS-4D10AC-WH-12PACK | ASD Lighting