54W 5000K T5 85 CRI G5 Base High Output Coated Lamp, F54T5/HO/850-C | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
F54T5/HO/850-C
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.32 LBS
Color Temperature:
5000K
Bulb Shape:
T5
Color Temperature:
5000K
Bulb Shape:
T5
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
54W 5000K T5 85 CRI G5 Base High Output Coated Lamp
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: F54T5/HO/850-C
  • Minimum Order Quantity: 25
  • UPC: 031293067906
  • Dimensions: height 16 mm, width 16 mm, length 1154 mm