4000K Downlight Kit 4 Inch 10W 800Lm 80CRI 4000K Dim Wet Location 120V White Baffle Es E26 Base, DK4-10W/8/840-D-120-W/B | EiKO
EiKO
(1 review) Write a Review
SKU:
DK4-10W/8/840-D-120-W/B
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.52 LBS
Color Temperature:
4000K
Color:
White
Base Type:
E26
Size/Length:
4"
Color Temperature:
4000K
Color:
White
Base Type:
E26
Size/Length:
4"
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
4000K Downlight Kit 4 Inch 10W 800lm 80CRI 4000K Dim Wet Location 120V White Baffle ES E26 Base
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: DK4-10W/8/840-D-120-W/B
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293103178
  • Dimensions: height 75 mm, width 145 mm, length 145 mm